Hizmetler

İşletmenizin kesintisiz ve güven içinde ilerlemesi için
gereken teknolojik hizmetleri BTE ile sağlayın.

Bilgi almak için arayınız!
+90 (232) 464 1 465

Sözleşmeli Personel Hizmeti

Elinizdeki kaynağın yetersiz olması ya da kaynağınızı farklı alanlarda kullanmak istediğiniz zamanlarda, dönemsel ya da yarı zamanlı / tam zamanlı sözleşmeli personel hizmeti vermekteyiz.

Yetenek ve becerilerine göre seçilen personel ihtiyacınız doğrultusunda önerilir, uygun bulunması halinde belirlenen koşullar ile hizmet sağlar.

Değişen hizmet alım politikalarımızda bir çok global firmanın yanında yerel firmalarımızda sözleşmeli personel hizmeti alarak iş sürekliliğini sağlamaktadır.

Teknik ve Sistem Destek Hizmeti

Çözümlerimize konu olan donanım ve yazılım ürünlerine teknik kadromuz ile anlaşmalı olarak ürün desteği, bakım/onarım hizmeti de vermekteyiz.

Teknik Destek Sözleşmesi ile mevcut yapınızda bulunan kullanıcı donanımlarının arızalarının giderilmesi, kullanıcı eğitimlerinin verilmesi ve bakımlarının yapılmasını sağlamaktayız.

Sistem Destek Sözleşmesi ile sistem donanım ve yazılımlarınızın (server, storage, backup, Microsoft, firewall, network) devamlılığının sağlanması, geliştirici önerilerin sunulması, felaket senaryolarının uygulanması gibi hizmetleri sağlamaktayız.

Satış Hizmeti

Çözümlerimize konu olan donanımların satışını yapmakla beraber, günlük doğabilecek ihtiyaçlarınıza satış ekibimiz ile hizmet vermekteyiz.

Kullanıcı Donanımları

OEM Ürünler

Sarf Malzemeler

Özel Yazılım Çözümleri

LOGO Netsis ERP uygulamalarına entegre özel yazılım ihtiyaçlarınızı analiz yapıp, uygun yazılım çözümlerini sunmaktayız.

Danışmanlık Hizmeti

Yazılım ve IT sistemleri satın alırken, sisteminizi yenilerken satış öncesi ve sonrası sertifikalı uzman ekibimiz ile danışmanlık hizmeti vermekte, yeni teknolojiler ve ürünler ile ilgili eğitimler sunmaktayız.