BTE

IT çözümleriyle işinizin devamlılığını
sağlayan kurumsal iş ortağı

Bilgi almak için arayınız!
+90 (232) 464 1 465

BTE

Büyüyen personel sayımız ve müşterilerimiz ile kısa zamanda çok yol aldık.
2009 yılında kurulan şirketimiz, 50+ personeli, 140+ anlaşmalı müşterisi, 250+ aktif cari ile büyümeye ve gelişmeye devam etmektedir. Profesyonel personel istihdamı ve eğitimi ön planda tutan firmamız müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş bir ekip ile hizmet vermektedir.

Farklı sektör ve ölçekteki firmalara iş çözümleri geliştiriyoruz.
Otomotiv, Tekstil, Eğitim, Mağazacılık, Sanayi, Hizmet, Üretim, Sağlık ve Kamu gibi bir çok sektörde yapmış olduğumuz projelerin getirdiği deneyim, her yeni proje «yeni bir deneyim» diyerek müşterilerimiz ile büyümeye devam ediyoruz.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru analiz edip, bu ihtiyaçlar doğrultusunda geliştirilebilir ve uygulanabilir çözümler sunmak temel hedefimizdir.

Kuruluş : 2009
Müşteri sayısı : 250 +
İş ortağı sayısı : 15 +
Çalışan sayısı : 50 +

Sistem entegratörü olmak yetmiyor, tüm yapıyı anlayıp, çözüm geliştirmek önemli..

Gelişen ve değişen teknoloji ile günümüzde segmentlere ayrılmış ürünleri, farklı markaları bir araya getirip; ihtiyacı doğru anlamak, kurguyu oluşturmak ve anlık çözümler yerine uzun vadede müşterilerimize zaman ve mali kazanç sağlayabilecekleri çözümler üretmeyi amaçlıyoruz. Bu doğrultu da satış öncesi analiz sürecini önemsiyor, kabul görmüş projelerde uyarlama süresi sonrasında dokümante edip, müşterilerimize sunuyoruz.

Yine tüm süreçler kadar, satış sonrası destek faaliyetlerinde de özenimizi koruyup, müşteri memnuniyetinin devamlılığını sağlıyoruz.