Güvenlik Çözümleri

BTE güvenlik çözümleri ile İşletmenizi
verilerinin internet üzerinde güvenliğini arttırın.

Bilgi almak için arayınız!
+90 (232) 464 1 465

Güvenlik Çözümleri

Günümüzde teknoloji ilerlerken ve bizler bundan faydalanırken, karşı ataklar, virüsler gibi sistemimize müdahalelerden korunmayı amaçlarken  güvenlik duvarı, veri kaçaklarını önleme, mail güvenliği gibi ürünlerle işletmenizin güvenliğini sağlıyoruz.

WATCHGUARD Güvenlik Çözümleri

TREND MICRO Güvenlik Çözümleri

MCAFEE Güvenlik Çözümleri

WatchGuard’ı seçmeniz için size birkaç neden;

  • Paket filtreleme temeliyle Proxy teknolojisi üzerine kurulmuş daha sağlam bir güvenlik sağlar.
  • UTM yetenekleriyle saldırıları anında engelleme, antivirüs, url filtresi, web bloklama, casus yazılımları durdurma, spam engelleme ile tam kapsamlı birleşik bir koruma sağlar.
  • Bundle seçenekleriyle müşterilerine tüm bu koruma maddelerini en ekonomik şekilde paket olarak almalarını sağlamakla birlikte tek tek hizmet paketleriyle de esneklik sağlar.

Watchguard, sunduğu bütünleşik ağ ve içerik güvenliği çözümleri ile kurumsal ağların ve içeriğin derinlemesine korunmasını sağlamaktadır. Watchguard’ın bir çok ödül kazanmış olan Extensible Threat Management -Genişleyebilir Tehdit Yönetimi ağ güvenliği çözümleri firewall, VPN ve güvenlik hizmetlerini bir arada sunarak ağları spam, virüs, zararlı yazılım ve sızmalara karşı korur. Hem fiziksel hem de sanal ortamlarda sunulan Watchguard çözümleri, genişleyebilir mimarileri ile KOBİ seviyesinden, çok büyük kurumsallara kadar farklı ölçeklerdeki kurumların güvenlik ihtiyaçlarını karşılamaktadır.