Danışmanlık ve Eğitim

Danışmanlık ;

BTE, elit bir takım ile hazırlıklarını derinlemesine bilgi ve uzmanlık danışmanlığı olarak tanımlıyor. Tecrübe ile kurumlara yarattığı çözüm yeteneği ile, Bilgi Teknolojileri alanında derinlemesine analiz edebilme ve çözüm hedeflerine doğrudan ulaşmanıza yönelik danışmanlık hizmeti yapmaktadır. Danışmanlık Hizmetleri : Sanallaştırma Veri Merkezi Yer Değiştirme Veri Depolama Yönetimi Felaket Kurtarma Planlama Genişletme Planlaması Yüksek Performanslı Bilgisayar Planlaması Bakım ve Destek Sistem Entegrasyonu Proje Yönetimi Kapasite Planlama ve Sanal Dönüşüm Hizmetleri

Eğitim ;
Onsite - Yerinde Eğitimler

Müşterinin ihtiyacı olan ürün ya da teknoloji bilgisinin, müşterinin merkezinde kurulacak bir düzende bir gruba yönelik olarak verilmesi şeklinde uygulanan eğitim programıdır. Eğitimler, uluslararası belirlenen standartlarda ve uluslararası çerçevede kullanılan eğitim materyalleri kullanılarak gerçekleştirilir.

Projeye Özel Eğitimler

Müşteri için hazırlanan projeye bağlı olarak projede kullanılan ürün, teknoloji ve yapıların tanıtımını içeren eğitim programıdır. Müşterinin ihtiyaç duyabileceği her seviyede ve detayda eğitim verilmektedir.