Gücümüze Güç Kattık.

BTENET Yazılım ve Danışmanlık 2011 yılında BTE Bilgisayar’ın kardeş firması olarak, Netsis ERP danışmanlığı ve yazılım geliştirme alanlarında hizmet vermek üzere kurulmuştur. Deneyimli ve profesyonel kadrosunun tamamı NOD (Netsis Onaylı Destek Uzmanı) sertifikalıdır.

BTENET ile birlikte, firmaların ihtiyaç duyduğu Netsis ERP Danışmanlığı ve her türlü tamamlayıcı yazılım ile firmanızın ihtiyaç duyabileceği tüm “Bilgi Sistemleri” gereksinimlerini BTE Bilgisayar çatısı altında karşılayabiliyor olduk.

Sözleşmeli olarak çalıştığımız sektörlerinde lider birçok firmadan gelen olumlu referanslar ile her geçen gün daha da büyüyen BTENET, İzmir başta olmak üzere 10 ilde müşterilerine hizmet vermektedir.

Yaptığımız projelerde, danışmanlığını yaptığımız firmalara her zaman katma değer sağlayacak çözümler üretmek, verimliliği artırmak, karlılığı artırmak ve memnun müşteri yaratmak öncelikli hedefimizdir.

Hizmet politikamız, her zaman kendini yenileyen yapımız ile güncel teknolojiyi yakından takip edip, size en doğru ve kesin çözümü sunmaktır. Çünkü BTE ve BTENET ailesi olarak biz biliyoruz ki; “Müşterilerimizi odak noktası olarak aldığımızda, öncelikleri belirlemek her zaman daha kolay olacaktır.”